Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki
GÓRZNO WITA KOLORAMI
Górzno to miasto naturalne, żyjące w symbiozie ze środowiskiem.
POLSKA STOLICA GEOCACHINGU
Ostatnio bardzo popularną atrakcją turystycznyą Górzna i okolic jest geocaching - ogólnoświatowa zabawa “poszukiwania skarbów”.
RAJ DLA AKTYWNYCH
Różnorodna i bardzo rozbudowana baza sportowo – rekreacyjna zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych.
DĄB RZECZYPOSPOLITEJ
Jeden z wielu, z pewnością najważniejszy, pomnik przyrody w Górznieńsko – Lidzbarskim Parku Krajobrazowym.

Wyszukiwarka

sisms

gospodarka odpadami

energa awarie

Geoportal

sdm2016

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Facebook

 Specjaliści Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Grudziądzu  zapraszają na bezpłatne konsultacje dotyczące możliwości wsparcia w ramach Funduszy Europejskich prowadzone w formie  Mobilnych  Punktów Informacyjnych .
Podczas konsultacji będzie można uzyskać informacje na temat wsparcia, jakie można otrzymać z Funduszy Europejskich m.in. na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub jej rozwój. Uczestnicy spotkania będą mogli uzyskać informację na temat bezpłatnych szkoleń, jak również możliwości dofinansowania projektów realizowanych przez społeczności lokalne.

Weź udział w konkursie „Moja posesja”

 Uprzejmie informuję, że przedłużony został termin składania formularzy zgłoszeniowych do konkursu pn. „Moja posesja” do dnia 31.05.2017 r.

 

 

Konkurs jest adresowany do mieszkańców Miasta i Gminy Górzno, do właścicieli, posiadaczy, bądź użytkowników domów jednorodzinnych i wielorodzinnych.

Kategorie konkursu

1.     Najpiękniejsza posesja w mieście Górzno

2.     Najpiękniejsza posesja w gminie Górzno

Cele konkursu

1.     Poprawa estetyki zagospodarowania ogrodów i posesji na terenie miasta i sołectw.

2.     Wzbogacenie i uatrakcyjnienie wizerunku miasta i sołectw.

3.     Promocja pomysłów oraz rozwiązań dekoracyjnych mających pozytywny wpływ na podniesienie wyglądu i estetyki miasta i   sołectw.

Rozpoczęcie konkursu ustala się na dzień 1 kwietnia 2017 r. a jego podsumowanie i ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpi do 31 sierpnia 2017 r.

Zwycięzcy każdego konkursu ( kategorii) otrzymują nagrody pieniężne o wartości: I miejsce:  800,00 zł.; II miejsce:  600,00 zł.; III miejsce:  400,00 zł; 1 wyróżnienie: 200,00 zł. Od nagrody pobierany jest podatek dochodowy od osób fizycznych

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy do 31 maja 2017 r. i złożyć go w Urzędzie Miasta i Gminy Górzno, ul. Rynek 1, 87-320 Górzno, w pokoju nr 3.

Wszelkie szczegóły dotyczące przedmiotowego konkursu w regulaminie, który znajduje się www.gorzno.pl na stronie głównej w aktualnościach oraz w Urzędzie Miasta i Gminy Górzno u Pani Moniki Tryniszewskiej-Skarżyńskiej tel. 56 644 83 64.