Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki
GÓRZNO WITA KOLORAMI
Górzno to miasto naturalne, żyjące w symbiozie ze środowiskiem.
POLSKA STOLICA GEOCACHINGU
Ostatnio bardzo popularną atrakcją turystycznyą Górzna i okolic jest geocaching - ogólnoświatowa zabawa “poszukiwania skarbów”.
RAJ DLA AKTYWNYCH
Różnorodna i bardzo rozbudowana baza sportowo – rekreacyjna zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych.
DĄB RZECZYPOSPOLITEJ
Jeden z wielu, z pewnością najważniejszy, pomnik przyrody w Górznieńsko – Lidzbarskim Parku Krajobrazowym.

Wyszukiwarka

sisms

gospodarka odpadami

energa awarie

Geoportal

sdm2016

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Facebook

W dniach 7-8 października rozegrano w Górznie po raz szósty Ogólnopolski Turniej Siatkówki o Puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Podczas tegorocznej edycji turnieju rywalizowało 10 drużyn. W sobotę rozegrano mecze w dwóch grupach eliminacyjnych, w których zespoły rywalizowały systemem każdy z każdym.

Grupę pierwszą z dorobkiem 11 punktów wygrali samorządowcy z Sępólna Krajeńskiego wyprzedzając Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Apteki ogólnodostępne, położone na terenie powiatu brodnickiego pełnia dyżury, umożliwiające dostępność świadczeń w godzinach nocnych 22.00- 8.00 oraz w niedzielę i inne dni ustawowo wolne od pracy w godzinach 22.00-8.00. Dyżur apteki rozpoczyna się o godzinie 22.00 w dniu wskazanym w harmonogramie a kończy dnia następnego o godz. 8.00.

w sprawie wydania decyzji ustalającej lokalizację inwestycji celu publicznego dla zadania pn.: Rozbudowa i przebudowa budynku Urzędu Miasta i Gminy

zawiadomienie (pdf)

w sprawie wydania decyzji ustalającej lokalizację inwestycji celu publicznego dla zadania pn.: Rozbudowa i przebudowa budynku Urzędu Miasta i Gminy

obwieszczenie (pdf)

 

4 października w Gminnym Ośrodku Kultury spotka się blisko 40 pedagogów z regionalnych przedszkoli i szkół. W trakcie tego jednodniowego spotkania poznają czym jest portal internetowy "Teatroteka szkolna" oraz wezmą udział w warsztatach prowadzonych przez autorów portalu. Spotkanie odbywa się dzięki współpracy z Instytutem Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego.

Teatroteka Szkolna to portal zachęcający nauczycieli do wykorzystywania metod pedagogiczno-teatralnych na lekcjach oraz w ramach zajęć pozalekcyjnych, opracowany przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. Portal zawiera materiały edukacyjne, m.in. konspekty zajęć z elementami pedagogiki teatru, podzielone według grup wiekowych (przedszkole, szkoła podstawowa kl. 1-3, szkoła podstawowa kl. 4-6, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna), materiały audiowizualne oraz aktualności związane z edukacją teatralną w całej Polsce.

 

OFICJALNY SERWIS INTERNETOWY MIASTA I GMINY GÓRZNO 

                          

 

  

 Wszelkie prawa zastrzeżone. 2014-2016
Urząd Miasta i Gminy Górzno.

 

 projekt i wykonanie

 

 

 BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

INFORMACJE

» Polityka plików cookies