Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki

Wyszukiwarka

sisms

gospodarka odpadami

energa awarie

Geoportal

sdm2016

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Pragniemy przybliżyć Państwu nasz klub piłkarski. Jego historia rozpoczęła się jesienią 2006 roku. Powstał on z inicjatywy Tomasza Paszke jego założyciela, prezesa i właściciela. Bezpośrednią pomocą w powstaniu była tez możliwość stworzenia boiska piłkarskiego przy zespole szkół w Górznie. Gościliśmy przez te 3 sezony gry w KLASIE „B” Okręgowego Związku Piłki Nożnej Aż 30 zespołów z całego województwa kujawsko - pomorskiego. Grajac w regularnej lidze KLASY”B”spotykamy się z wieloma objawami sympatii ze strony kibiców, mieszkańców Powiatu, Miasta,Gminy.Mamy wielu bardzo oddanych zawodników,którzy z dużą odpowiedzialnością i zaangażowaniem walczą o zwycięstwo w każdym meczu.To jest największa wartość naszego klubu - życzliwi, zaangażowani i odpowiedzialni ludzie,którzy lubią się ze sobą spotykać i spędzać czas.

 

ul. Pocztowa 16
87-320 Górzno

Telefon: (0-56) 69 702 37, +48 604 201 736
Fax: (0-)56 697 02 36
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www: www.dortom.futbolowo.pl

Macierzysty związek: KP-ZPN Podokręg Toruń

Prezes: Tomasz Paszke