Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki
GÓRZNO WITA KOLORAMI
Górzno to miasto naturalne, żyjące w symbiozie ze środowiskiem.
POLSKA STOLICA GEOCACHINGU
Ostatnio bardzo popularną atrakcją turystycznyą Górzna i okolic jest geocaching - ogólnoświatowa zabawa “poszukiwania skarbów”.
RAJ DLA AKTYWNYCH
Różnorodna i bardzo rozbudowana baza sportowo – rekreacyjna zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych.
DĄB RZECZYPOSPOLITEJ
Jeden z wielu, z pewnością najważniejszy, pomnik przyrody w Górznieńsko – Lidzbarskim Parku Krajobrazowym.

Wyszukiwarka

Program Czyste Powietrze

Kujawsko-Pomorskie Centrum obsługi inwestora

pomoc dla ukrainy

coronavirus

gospodarka odpadami

gospodarka odpadami

Dyżury aptek

logo profil zaufany

Zawiera tekst: "Kujawsko-pomorska niebieska linia"

Geoportal

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Zawiera tekst: "IV Kongres Dobrzynian Górzno 2 lipca 2021

Niepodlegla Polska

Facebook

Obraz zawiera: 1 osoba, tekst „Rozmowa z rachmistrzem spisowym to Twój obowiązek! GUS Rachmistrz spisowy może się z Tobą skontaktować aby spisać Cię przez: wywiad telefoniczny lub wywiad bezpośredni z zachowaniem reżimu sanitarnego. Szczegóły sprawdź na spisrolny.gov.pl”

 

Zawiera tekst: Rolniku, to ważna informacja! Przerwa w działaniu infolinii. Pracujemy nad przywróceniem funkcjonalności.

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy w dniu 20 października o godz. 10:00, organizuje spotkanie informacyjne z użyciem platformy MS TEAMS (online). Czas trwania około 60 minut.

Na spotkaniu będzie okazja do zadania pytań – odnośnie samego badania, jego przebiegu, rozwiać wątpliwości związane z formularzem a także te dotyczące bezpieczeństwa danych przekazywanych w spisie.

Spotkanie zostało objęte patronatem Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa – Odział Terenowy w Bydgoszczy.

Dołącz do spotkania w aplikacji Microsoft Teams

Dowiedz się więcej o aplikacji Teams | Opcje spotkania

Obraz może zawierać: 3 osoby, tekst „POWSZECHNY SPIS ROLNY 1.09.-30.11.2020 SPOTKANIE INFORMACYJNE Spiszmy się, jak na rolników przystało! 20.10.2020 godz. 10.00 Powszechny Spis Rolny 2020 Obowiązek każdego rolnika! Po co jest to badanie? Kto jest objęty spisem? Jak się zalogować do aplikacji formularzowej? Mam problem formularzem, co robić? Jak mogę zweryfikować rachmistrza? Czy moje dane są bezpieczne? USTAWOWA OCHRONA DANYCH Dołącz do spotkania posłuchaj lub zadaj pytanie! GUS Spis Powszechny Spis Rolny2020”

 

Rachmistrz spisowy legitymuje się oficjalnym identyfikatorem wydanym przez Wojewódzkie Biuro Spisowe.

Identyfikator poza danymi personalnymi  zawiera także upoważnienie do zbierania danych oraz hologram, pieczęć i podpis osoby wydającej dokument.

W razie wątpliwości tożsamość rachmistrza można potwierdzić:

Obrazek dekoracyjny z ciągnikiem na polu na pierwszym planie.

Uprzejmie informujemy, że  zgodnie z decyzją Zastępcy Generalnego Komisarza Spisowego od 10 października br. istnieje  możliwość  przeprowadzania spisu rolnego przez rachmistrzów w formie wywiadów bezpośrednich z respondentami. Przeprowadzanie spisu rolnego tą metodą będzie realizowane z zachowaniem  wszystkich zaleceń sanitarnych. O metodzie przeprowadzenia wywiadu (przez telefon lub bezpośrednio u respondenta) decyduje każdorazowo Zastępca Wojewódzkiego Komisarza Spisowego w porozumieniu z rachmistrzem spisowym.

Jeżeli respondent ze względu na sytuację epidemiczną wyraża obawę przed bezpośrednim kontaktem, rachmistrz poinformuje go o obowiązku udziału w spisie, który może być zrealizowany w formie wywiadu telefonicznego.

W przypadku gdy rachmistrz pozyska informację, że użytkownik gospodarstwa rolnego jest objęty kwarantanną lub izolacją domową wywiad będzie przeprowadzony przez telefon.

 

spis gus logo

haslo spisu

 

 

 

 

ROLNIKU!

Powszechny spis rolny PSR 2020 jest przeprowadzany na terenie całego kraju w terminie od 1 września do 30 listopada 2020 r.,
według stanu na dzień 1 czerwca 2020 r.

Udział w spisie rolnym jest OBOWIĄZKOWY,
co wynika z ustawy o Powszechnym Spisie Rolnym.

INTERNET

TELEFON

Każdy użytkownik gospodarstwa rolnego ma obowiązek spisać się samodzielnie przez Internet, wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej GUS  spisrolny.gov.pl. Jeśli ktoś nie ma komputera lub urządzenia z dostępem do Internetu powinien udać się (po wcześniejszym umówieniu) do Gminnego Punktu Spisowego – budynek Urzędu Miasta i Gminy Górzno, gdzie jest udostępnione pomieszczenie wyposażone w sprzęt komputerowy z dostępem do Internetu.

Uzupełniającą formą jest spis przez telefon, którego można dokonać dzwoniąc na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99*, wybierając opcję „Spisz się przez telefon”.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących spisu rolnego istnieje możliwość kontaktu z infolinią spisową pod tym samym numerem. Konsultanci infolinii pomogą również zweryfikować czy jesteście Państwo objęci obowiązkiem spisowym, czy też sprawdzić tożsamość rachmistrza spisowego.

 

 Rolniku, jeżeli nie możesz dopełnić obowiązku przeprowadzenia samospisu internetowego, w szczególności ze względu na stan zdrowia lub uzasadniony interes, musisz zgłosić ten fakt służbom statystyki publicznej, telefonując na numer infolinii spisowej 22 279 99 99*, najpóźniej do 31 października 2020r.

Potrzebujesz więcej informacji?

Wejdź na spisrolny.gov.pl lub zadzwoń
na infolinię spisową pod numer 22 279 99 99*

Pamiętaj! Twoje dane osobowe i dane o gospodarstwie są prawnie chronione i objęte tajemnicą statystyczną. 

* (koszt połączenia zgodny z cennikiem operatora)

 

Od 16 września może zadzwonic do Ciebie rachmistrz

Od 16 września do pracy ruszyli rachmistrzowie spisowi (tel. 22 279 99 99 lub 22 666 66 62). Jeżeli nie spisałeś się samodzielnie, przekaż mu wszystkie potrzebne informacje.
Więcej informacji →https://spisrolny.gov.pl/aktualnosci/w-jaki-sposob-mozna-sie-spisac

 

info spi rolny 2020 1