Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki
GÓRZNO WITA KOLORAMI
Górzno to miasto naturalne, żyjące w symbiozie ze środowiskiem.
POLSKA STOLICA GEOCACHINGU
Ostatnio bardzo popularną atrakcją turystycznyą Górzna i okolic jest geocaching - ogólnoświatowa zabawa “poszukiwania skarbów”.
RAJ DLA AKTYWNYCH
Różnorodna i bardzo rozbudowana baza sportowo – rekreacyjna zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych.
DĄB RZECZYPOSPOLITEJ
Jeden z wielu, z pewnością najważniejszy, pomnik przyrody w Górznieńsko – Lidzbarskim Parku Krajobrazowym.

Wyszukiwarka

coronavirus

spis rolny 2020 baner

gospodarka odpadami

gospodarka odpadami

Dyżury aptek

logo profil zaufany

Zawiera tekst: "Kujawsko-pomorska niebieska linia"

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Zawiera tekst: "IV Kongres Dobrzynian Górzno 2 lipca 2021

Niepodlegla Polska

Facebook

UWAGA

Informujemy, że od dnia 22 czerwca br. Urząd Miasta i Gminy Górzno przywraca bezpośrednią obsługę interesantów. - czytaj więcej

 

Zawiera tekst: "Zawiera m.in. tekst: "Burmistrz Miasta i Gminy Górzno informuje, że w dniach 18-25 maja 2021 r. będzie możliwość spisania się w ramach NSP 2021 w poszczególnych świetlicach wiejskich w godz. 9:00 – 13:00, według poniższego harmonogramu. 18.05.2021r. - świetlica we Fiałkach - sołectwo Fiałki, 18.05.2021r. - była szkoła w Czarnym Bryńsku - sołectwo Czarny Bryńsk, 19.05.2021r. - świetlica w Karwie - sołectwo Szynkówko, 20.05.2021r. - świetlica w Zaborowie - sołectwo Zaborowo, 21.05.2021r. - świetlica w Miesiączkowie - sołectwo Miesiączkowo, 25.05.2021r. - świetlica w Szczutowie - sołectwo Szczutowo oraz sołectwo Gołkowo, 26.05.2021r. - Urząd Miasta i Gminy Górzno - sołectwo Górzno-Wybudowanie. Do spisania się potrzebne będą m.in.:- własny nr PESEL oraz osób wspólnie zamieszkałych, - nazwisko rodowe matki, - metraż budynku mieszkalnego/mieszkania, - adres e-mail jeśli ma zostać wygenerowany kod do wzięcia udziału w loterii. Jednocześnie przypominamy o możliwości spisania się przez cały okres spisu w Urzędzie Miasta i Gminy Górzno w godzinach pracy Urzędu. W pomieszczeniu obowiązuje zakrywanie ust i nosa, dezynfekcja rąk oraz zachowanie dystansu""