Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki
GÓRZNO WITA KOLORAMI
Górzno to miasto naturalne, żyjące w symbiozie ze środowiskiem.
POLSKA STOLICA GEOCACHINGU
Ostatnio bardzo popularną atrakcją turystycznyą Górzna i okolic jest geocaching - ogólnoświatowa zabawa “poszukiwania skarbów”.
RAJ DLA AKTYWNYCH
Różnorodna i bardzo rozbudowana baza sportowo – rekreacyjna zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych.
DĄB RZECZYPOSPOLITEJ
Jeden z wielu, z pewnością najważniejszy, pomnik przyrody w Górznieńsko – Lidzbarskim Parku Krajobrazowym.

Wyszukiwarka

sisms

gospodarka odpadami

energa awarie

logo profil zaufany

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Niepodlegla Polska

Facebook

Dnia 14.07.2018 r. (sobota) rusza kolejna edycja Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Górzno Pana Tomasza Kinickiego. Cykl składa się z 4 turniejów eliminacyjnych rozgrywanych w kolejne soboty lipca tj. 14.07, 21.07, 28.07 oraz 04.08.2018 r.

Turniej rozgrywany jest w kategorii open. Wszystkie pary rywalizują w jednej kategorii, bez podziału na damskie , męskie, mixt. Zwycięzcy poszczególnych turniejów eliminacyjnych awansują do finału przewidzianego na dzień 11.08.2018 r. (sobota). W finale przewidziany jest udział jednej pary organizatora. Wpisowe płatne w dniu zawodów wynosi 10 zł od pary. W turniejach eliminacyjnych nie przewiduje się nagród. Dla uczestników zmagań woda mineralna oraz posiłek dla zwycięskiej pary.

W turnieju finałowym przewidziane są nagrody pieniężne w wysokości 120 zł - I miejsce, 80 zł – II miejsce oraz 40 zł - III miejsce, jak również statuetki i puchary.

Turnieje eliminacyjne sędziują sobie pary uczestników wzajemnie, turniej finałowy sędziuje sędzia organizatora z uprawnieniami PZPS.

Wszystkich sympatyków i miłośników siatkówki zapraszamy do Górzna.