Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki
GÓRZNO WITA KOLORAMI
Górzno to miasto naturalne, żyjące w symbiozie ze środowiskiem.
POLSKA STOLICA GEOCACHINGU
Ostatnio bardzo popularną atrakcją turystycznyą Górzna i okolic jest geocaching - ogólnoświatowa zabawa “poszukiwania skarbów”.
RAJ DLA AKTYWNYCH
Różnorodna i bardzo rozbudowana baza sportowo – rekreacyjna zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych.
DĄB RZECZYPOSPOLITEJ
Jeden z wielu, z pewnością najważniejszy, pomnik przyrody w Górznieńsko – Lidzbarskim Parku Krajobrazowym.

Wyszukiwarka

sisms

gospodarka odpadami

energa awarie

Dyżury aptek

logo profil zaufany

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Niepodlegla Polska

Facebook

   11 grudnia  odbyło się rozstrzygnięcie eliminacji gminnych do ogólnopolskiego konkursu plastycznego – "Zapobiegajmy pożarom”, którego organizatorem jest Zarząd  Główny  Związku  Ochotniczych Straży Pożarnych  Rzeczypospolitej Polskiej.

Tematyką konkursu był m.in. udział jednostek straży pożarnych w akcjach ratowniczo-gaśniczych, zwalczaniu klęsk, czy zawodach.
W konkursie wzięło udział 61 prac w różnych kategoriach wiekowych.
Nagrody ufundował Burmistrz Miasta i Gminy Górzno – Tomasz Kinicki oraz  Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP Górzno.
Komisja postanowiła nagrodzić następujące prace w poszczególnych kategoriach wiekowych, które jednocześnie zostały zakwalifikowane na eliminacje powiatowe w Brodnicy:

Kategoria Przedszkola

Aleksandrowicz Dagmara lat 6 – Przedszkole Gołkowo
Dąbrowska Weronika lat 6 - Przedszkole Górzno
Solis Jowita lat 6 - Przedszkole Górzno
Wiśniewski Jan lat 5- Przedszkole Górzno
Zieliński Dominik lat 6 - Przedszkole Górzno

Kategoria klas 1 – 3

Aleksandrowicz Julia lat 8 – kl. 2a - Zespół Szkół w Górznie
Mijakowski Miłosz lat 8 – kl. 2a - Zespół Szkół w Górznie
Sędłak Sara lat 7 – kl. 2 - Niepubliczna Szkoła w Gołkowie
Wilkanowska Patrycja lat 8 – kl. 2a - Zespół Szkół w Górznie
Zieliński Miłosz lat 8 – kl. 2 - Niepubliczna Szkoła w Gołkowie

Kategoria klas 4 – 6

Faltynowska Dominika lat 10 – kl. 5b - Zespół Szkół w Górznie
Lewandowski Dominik lat 9 – kl. 4a - Zespół Szkół w Górznie
Mijakowska Nadia lat 10 kl. 4b - Zespół Szkół w Górznie
Murawska Zuzanna lat 10 kl. 4b - Zespół Szkół w Górznie
Rucińska Karolina lat 12 – kl. 6 b - Zespół Szkół w Górznie
Szóstakowski Paweł lat 12 - kl. 6  - Zespół Szkół w Górznie

Kategoria klas 7 – 8 i Gimnazjum

Domagalska Patrycja lat 13 – kl. 7a - Zespół Szkół w Górznie
Ślesińska Dominika lat 13 – kl. 7a - Zespół Szkół w Górznie
Zaleśkiewicz Daniel lat 13 – kl. 7a - Zespół Szkół w Górznie

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie, a laureatom życzymy powodzenia w kolejnych etapach eliminacji.