Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki
GÓRZNO WITA KOLORAMI
Górzno to miasto naturalne, żyjące w symbiozie ze środowiskiem.
POLSKA STOLICA GEOCACHINGU
Ostatnio bardzo popularną atrakcją turystycznyą Górzna i okolic jest geocaching - ogólnoświatowa zabawa “poszukiwania skarbów”.
RAJ DLA AKTYWNYCH
Różnorodna i bardzo rozbudowana baza sportowo – rekreacyjna zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych.
DĄB RZECZYPOSPOLITEJ
Jeden z wielu, z pewnością najważniejszy, pomnik przyrody w Górznieńsko – Lidzbarskim Parku Krajobrazowym.

Wyszukiwarka

coronavirus

spis rolny 2020 baner

gospodarka odpadami

sisms

energa awarie

Dyżury aptek

logo profil zaufany

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Niepodlegla Polska

Facebook

UWAGA

Informujemy, że z dniem 1 września 2020r.  następuje zmiana wysokości miesięcznej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, więcej informacji w zakładce "Gospodarka odpadami"

 


Informujemy, że do 21 września 2020r. należy wypełnić druk zgłoszenia posiadanego zbiornika bezodpływowego (szamba) lub przydomowej oczyszczalni ścieków i dostarczyć go do Urzędu Miasta i Gminy - więcej informacji w zakładce "Gospodarka odpadami"

prąd ze słońca

    Miasto i Gmina Górzno to idealne miejsce do instalacji paneli fotowoltaicznych. W naszej Gminie produkcja własnego prądu jest bardzo opłacalna. Mieszkańcy montujący instalacje szybko odczują zwrot kosztów i brak opłat za energię elektryczną. Dodatkowym atutem jest fakt, że montując instalacje jesteśmy ekologiczni a co za tym idzie przyczyniamy się do tego, aby nasze Górzno było EKO i korzystające z odnawialnych źródeł energii.

Firma Columbus Energy chcąc być partnerem Miasta i Gminy Górzno w postępie ekologicznym w naszym pięknym regionie proponuje Mieszkańcom naszej Gminy darmowy dojazd Doradcy Energetycznego oraz darmowy audyt i projekt instalacji na danej nieruchomości. Doradca pomoże także z wszelkimi formalnościami w Zakładzie Energetycznym niezbędnymi do montażu instalacji oraz dotacją „Mój prąd”.

Wystarczy zadzwonić pod numer 726 300 960 i zaprosić Doradcę Energetycznego na spotkanie.

Więcej informacji o firmie Columbus Energy na stronie internetowej https://columbusenergy.pl