Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki
GÓRZNO WITA KOLORAMI
Górzno to miasto naturalne, żyjące w symbiozie ze środowiskiem.
POLSKA STOLICA GEOCACHINGU
Ostatnio bardzo popularną atrakcją turystycznyą Górzna i okolic jest geocaching - ogólnoświatowa zabawa “poszukiwania skarbów”.
RAJ DLA AKTYWNYCH
Różnorodna i bardzo rozbudowana baza sportowo – rekreacyjna zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych.
DĄB RZECZYPOSPOLITEJ
Jeden z wielu, z pewnością najważniejszy, pomnik przyrody w Górznieńsko – Lidzbarskim Parku Krajobrazowym.

Wyszukiwarka

coronavirus

spis rolny 2020 baner

gospodarka odpadami

sisms

energa awarie

Dyżury aptek

logo profil zaufany

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Niepodlegla Polska

Facebook

UWAGA

Informujemy, że z dniem 1 września 2020r.  następuje zmiana wysokości miesięcznej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, więcej informacji w zakładce "Gospodarka odpadami"

 


Informujemy, że do 21 września 2020r. należy wypełnić druk zgłoszenia posiadanego zbiornika bezodpływowego (szamba) lub przydomowej oczyszczalni ścieków i dostarczyć go do Urzędu Miasta i Gminy - więcej informacji w zakładce "Gospodarka odpadami"

 W tym roku proponujemy Państwu „wJANki w Górznie zatrzymane w kadrze z lat 2017-2019”. Do 6 lipca prezentujemy Państwu wystawę zdjęć w oknach Gminnego Ośrodka Kultury. Przeszło 40 zdjęć, a na nich Wy, uczestnicy wJANków. W związku z tym proponujemy Wam symboliczny konkurs mający na celu odgadnięcie, w którym roku dane zdjęcie zostało zrobione (każde z nich jest oznaczone numerem, a formularz do wypełnienia jest dostępny w GOK-u albo do ściągnięcia z profilu Facebook). Wypełnione formularze można oddać bezpośrednio do GOK lub wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Osoba, której uda się połączyć najwięcej zdjęć z odpowiednią datą otrzyma nagrodę.

Ponadto zachęcamy Państwa do przesyłania do GOK, zdjęć we własnoręcznie uplecionych wiankach na głowie. Z nadesłanych zdjęć stworzymy plakat/album, który zostanie opublikowany na stronie FB. Zdjęcia prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Termin nadsyłania zdjęć od 22 do 28 czerwca. Dla każdego przewidzieliśmy drobny upominek.