Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki
GÓRZNO WITA KOLORAMI
Górzno to miasto naturalne, żyjące w symbiozie ze środowiskiem.
POLSKA STOLICA GEOCACHINGU
Ostatnio bardzo popularną atrakcją turystycznyą Górzna i okolic jest geocaching - ogólnoświatowa zabawa “poszukiwania skarbów”.
RAJ DLA AKTYWNYCH
Różnorodna i bardzo rozbudowana baza sportowo – rekreacyjna zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych.
DĄB RZECZYPOSPOLITEJ
Jeden z wielu, z pewnością najważniejszy, pomnik przyrody w Górznieńsko – Lidzbarskim Parku Krajobrazowym.

Wyszukiwarka

coronavirus

Zawiera tekst: "IV Kongres Dobrzynian Górzno 2 lipca 2021

spis rolny 2020 baner

gospodarka odpadami

gospodarka odpadami

Dyżury aptek

logo profil zaufany

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Zawiera tekst: "Kujawsko-pomorska niebieska linia"

Niepodlegla Polska

Facebook

UWAGA

Informujemy, że od dnia 22 czerwca br. Urząd Miasta i Gminy Górzno przywraca bezpośrednią obsługę interesantów. - czytaj więcej

 

W dniu 13.10.2020 r. nastąpił odbiór techniczny i otwarcie części drogi gminnej Szynkówko – Wierzchownia etap II na odcinku długości 0,542 km, w km 0+450 - 0+992”.  W ramach inwestycji  wykonano jezdnię o nawierzchni bitumicznej dwuwarstwowej z mieszanki MMA o szerokości 4,5m ze zjazdami i poboczem. Wykonawcą robót budowlanych było Przedsiębiorstwo Drogowo-Budowlane Sp. z o.o. z Brodnicy. Wartość robót budowlanych wyniosła 219784,44 zł. Inwestycja wsparta była dofinansowaniem z Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko Pomorskiego kwotą 51800 zł. Uroczystego otwarcia drogi dokonali: Burmistrz Miasta i Gminy Górzno – Tomasz Kinicki, Sołtys Sołectwa Szynkówko – Elżbieta Redzińska, Komisja odbiorowa z Urzędu Miasta i  Gminy Górzno oraz przedstawiciel wykonawcy. Droga ta była potrzebna, oczekiwana i przyczyni się do bardziej komfortowego dojazdu do posesji oraz będzie służyła turystom odwiedzającym tą urokliwą część Miasta i Gminy Górzno.

Przypomnieć należy, że w roku ubiegłym wykonano pierwszy etap przebudowy drogi na odcinku 0,450 km.

Na zdjęciu widać nowo przebudowaną drogę. Na pierwszym planie jest 5 osób, które przecinają wstęgę, która jest umieszczona w poprzeg drogi. Po lewej oraz prawej stronie zdjęcia znajdują się drzewa brzozy.

Inny kadr - Na zdjęciu widać nowo przebudowaną drogę. Na pierwszym planie jest 5 osób, które przecinają wstęgę, która jest umieszczona w poprzeg drogi. Po lewej oraz prawej stronie zdjęcia znajdują się drzewa brzozy.