Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki
GÓRZNO WITA KOLORAMI
Górzno to miasto naturalne, żyjące w symbiozie ze środowiskiem.
POLSKA STOLICA GEOCACHINGU
Ostatnio bardzo popularną atrakcją turystycznyą Górzna i okolic jest geocaching - ogólnoświatowa zabawa “poszukiwania skarbów”.
RAJ DLA AKTYWNYCH
Różnorodna i bardzo rozbudowana baza sportowo – rekreacyjna zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych.
DĄB RZECZYPOSPOLITEJ
Jeden z wielu, z pewnością najważniejszy, pomnik przyrody w Górznieńsko – Lidzbarskim Parku Krajobrazowym.

Wyszukiwarka

coronavirus

spis rolny 2020 baner

gospodarka odpadami

sisms

energa awarie

Dyżury aptek

logo profil zaufany

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Niepodlegla Polska

Facebook

UWAGA

Informujemy, że z dniem 1 września 2020r.  następuje zmiana wysokości miesięcznej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, więcej informacji w zakładce "Gospodarka odpadami"

 


Informujemy, że od 22 października 2020r. do odwołania wykonywanie zadań przez Urząd Miasta i Gminy w Górznie podlega ograniczeniu polegającym na ograniczeniu bezpośredniej obsługi interesantów - czytaj więcej


W tym roku proponujemy Państwu:

Zakupy w otwartym dla potrzeb WOŚP „Sklepiku na rogu” (w GOK-u). Sklepik będzie otwarty w sobotę 30 stycznia w godzinach od 10.00 do 18.00 oraz w niedzielę 31 stycznia od 10.00 do 20.00. Zakupy będzie można zrobić przez otwarte okno. Jak zwykle, pieniądze za zakupiony towar, wrzucać będziecie Państwo do puszek.

Słodką WOŚP-ową sobotę. W sobotę, 30 stycznia, dodatkowo będzie można również zakupić przez otwarte okno, domowe ciasta na wynos. Opłaty za ciasto również zasilą puszki.

WOŚP-owa niedziela. Poza „WOŚP-owym sklepikiem na rogu” od godziny 14:00 zapraszamy na tradycyjne WOŚP- owe gofry (oczywiście na wynos) serwowane przez okno Gminnego Ośrodka Kultury. O 20:00 zagramy orkiestrowy hymn i postaramy się o symboliczne światełko do nieba...

Tradycyjną licytację przenosimy do sieci. Zdjęcia przedmiotów do licytacji będą zamieszczone na stronie: https://www.facebook.com/WospGorzno. Licytację zaczniemy w sobotę 23 stycznia, a potrwa ona do piątku 29 stycznia do godziny 12:00.

Odbiór wylicytowanych przedmiotów będzie możliwy w „Sklepiku na rogu” (GOK) w sobotę 30 stycznia w godzinach od 10.00 do18.00 oraz w niedzielę 31 stycznia w godzinach od 10:00 do 19:00.

Wszystkich, którzy mogą i chcą wesprzeć nasze działania na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zachęcamy do kontaktu z GOK w Górznie i przekazywania przedmiotów do naszego sklepiku.

Nasze plany mogą się zmienić w zależności od bieżącej sytuacji pandemicznej.