Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki
GÓRZNO WITA KOLORAMI
Górzno to miasto naturalne, żyjące w symbiozie ze środowiskiem.
POLSKA STOLICA GEOCACHINGU
Ostatnio bardzo popularną atrakcją turystycznyą Górzna i okolic jest geocaching - ogólnoświatowa zabawa “poszukiwania skarbów”.
RAJ DLA AKTYWNYCH
Różnorodna i bardzo rozbudowana baza sportowo – rekreacyjna zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych.
DĄB RZECZYPOSPOLITEJ
Jeden z wielu, z pewnością najważniejszy, pomnik przyrody w Górznieńsko – Lidzbarskim Parku Krajobrazowym.

Wyszukiwarka

coronavirus

spis rolny 2020 baner

gospodarka odpadami

gospodarka odpadami

Dyżury aptek

logo profil zaufany

Zawiera tekst: "Kujawsko-pomorska niebieska linia"

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Zawiera tekst: "IV Kongres Dobrzynian Górzno 2 lipca 2021

Niepodlegla Polska

Facebook

UWAGA

Informujemy, że od dnia 22 czerwca br. Urząd Miasta i Gminy Górzno przywraca bezpośrednią obsługę interesantów. - czytaj więcej

 

    Obchody rozpoczęły się od mszy świętej w świątyni parafialnej, a zakończyły pod pomnikiem znajdującym się przy Rynku.. W uroczystości uczestniczyli, przedstawiciele delegacji, które złożyły wiązanki kwiatów oraz mieszkańców Miasta i Gminy Górzno. Uczniowie  Szkoły Podstawowej w Górznie przedstawili krótką okolicznościową część artystyczną. Wartę honorową pełnili żołnierze z jednostki wojskowej z Brodnicy.  Po uroczystości, uczniowie i nauczyciele przemieścili się  do szkół, w których miały miejsca uroczyste rozpoczęcia roku szkolnego. Z tej okazji, chcielibyśmy życzyć wszystkim uczniom, ich rodzicom oraz  nauczycielom i pracownikom oświaty wiele cierpliwości, wyrozumiałości, energii i motywacji do działania. Powodzenia!

1.	Kobieta stojąca na baczność przy pomniku poświęconym poległym w II wojnie światowej. Kobieta ma na sobie mundur wojskowy, trzyma broń. Obok pomnika znajdują się biało czerwone flagi i czerwony znicz2.	Mężczyzna w ciemnych okularach i garniturze stoi przy mównicy. Stoi na baczność, przed sobą ma mikrofon. Za nim pomnik, obok którego stoją żołnierze i biało czerwone flagi.3.	Dwie kobiety stoją na chodniku, rozmawiają ze sobą. W rękach trzymają patriotycznie udekorowane wiązanki kwiatów. Bukiety mają biało czerwone kokardy.4.	Patriotycznie udekorowane wiązanki kwiatów, bukiety mają biało czerwone kokardy, leżą na pomniku. Wśród nich stoi czerwony znicz. W tle widać flagi Polski.