Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki
GÓRZNO WITA KOLORAMI
Górzno to miasto naturalne, żyjące w symbiozie ze środowiskiem.
POLSKA STOLICA GEOCACHINGU
Ostatnio bardzo popularną atrakcją turystycznyą Górzna i okolic jest geocaching - ogólnoświatowa zabawa “poszukiwania skarbów”.
RAJ DLA AKTYWNYCH
Różnorodna i bardzo rozbudowana baza sportowo – rekreacyjna zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych.
DĄB RZECZYPOSPOLITEJ
Jeden z wielu, z pewnością najważniejszy, pomnik przyrody w Górznieńsko – Lidzbarskim Parku Krajobrazowym.

Wyszukiwarka

coronavirus

spis rolny 2020 baner

gospodarka odpadami

gospodarka odpadami

Dyżury aptek

logo profil zaufany

Zawiera tekst: "Kujawsko-pomorska niebieska linia"

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Zawiera tekst: "IV Kongres Dobrzynian Górzno 2 lipca 2021

Niepodlegla Polska

Facebook

UWAGA

Informujemy, że od dnia 22 czerwca br. Urząd Miasta i Gminy Górzno przywraca bezpośrednią obsługę interesantów. - czytaj więcej

 

Miasto i Gmina Górzno  otrzymała dofinansowanie w ramach ogłoszonego przez Ministra Edukacji i Nauki przedsięwzięcia pod nazwą "Poznaj Polskę" – Edycja 2021, na realizację krajowych wycieczek szkolnych o charakterze edukacyjnym.

Program "Poznaj Polskę" pozwala szkołom na uzyskanie dofinansowania wyjazdów m.in. do muzeów, miejsc pamięci, instytucji popularyzujących osiągnięcia nauki. Wsparcie może być przeznaczone na pokrycie kosztów przejazdu, biletów wstępu, przewodnika, zakwaterowania, wyżywienia, ubezpieczenia uczestników wyjazdu.Szkoła otrzyma dofinansowanie w wysokości do 80 proc. planowanych kosztów wycieczki, w tym: jednodniowej - do kwoty 5 tys. zł, dwudniowej - do kwoty 10 tys. zł, trzydniowej - do kwoty 15 tys. zł, przy czym wycieczka może się odbyć przy udziale co najmniej 10 uczniów, a łączny koszt zakwaterowania i wyżywienia uczestnika wycieczki nie może przekroczyć kwoty 150 zł na dobę.

Kwota otrzymanego dofinansowania przez Miasto i Gminę Górzno ze środków budżetu państwa wynosi 11.219,00 zł, a wkład własny Miasta i Gminy Górzno stanowi 2.805,00,00 zł. Całkowity koszt zadania wynosi 14.024,00 zł.

Dzięki pozyskanym środkom jeszcze w tym roku planuje się realizację 2 wyjazdowych wycieczek szkolnych( jednodniowa i dwudniowa).Uczniowie odwiedzą atrakcyjne miejsca w Toruniu: Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy, Dom Mikołaja Kopernika, Muzeum Piernika, Dom Legend Toruńskich, Planetarium oraz Niewidzialny dom.


Przewidywana liczba uczniów, którzy wezmą udział w wyjazdowych wycieczkach szkolnych wyniesie 53 osoby.