Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki
GÓRZNO WITA KOLORAMI
Górzno to miasto naturalne, żyjące w symbiozie ze środowiskiem.
POLSKA STOLICA GEOCACHINGU
Ostatnio bardzo popularną atrakcją turystycznyą Górzna i okolic jest geocaching - ogólnoświatowa zabawa “poszukiwania skarbów”.
RAJ DLA AKTYWNYCH
Różnorodna i bardzo rozbudowana baza sportowo – rekreacyjna zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych.
DĄB RZECZYPOSPOLITEJ
Jeden z wielu, z pewnością najważniejszy, pomnik przyrody w Górznieńsko – Lidzbarskim Parku Krajobrazowym.

Wyszukiwarka

Program Czyste Powietrze

Kujawsko-Pomorskie Centrum obsługi inwestora

pomoc dla ukrainy

coronavirus

gospodarka odpadami

gospodarka odpadami

Dyżury aptek

logo profil zaufany

Zawiera tekst: "Kujawsko-pomorska niebieska linia"

Geoportal

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Zawiera tekst: "IV Kongres Dobrzynian Górzno 2 lipca 2021

Niepodlegla Polska

Facebook

Lokalna Grupa Rybacka „Drwęca” zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu mającym na celu podnoszenie kwalifikacji i umiejętności osób pracujących w dziedzinie turystyki lub zamierzających uruchomić tego typu działalność, dnia 18 listopada 2014 r. o godz. 9.00 lub 25 listopada 2014 r. o godz. 10.00 w Ośrodku Wylęgu i Podchowu Jesiotra Ostronosego w Grzmięcy.

Uczestnik szkolenia pozna podstawowe pojęcia oraz akty prawne regulujące zagadnienia z zakresu turystyki, a także nabędzie kwalifikacje umożliwiające samodzielne prowadzenie tego typu działalności. Podniesie poziom swoich kompetencji pozwalających na samodzielne rozwiązywanie trudności.

Każdy uczestnik po zakończeniu szkolenia otrzyma certyfikat udziału.Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie swego udziału w szkoleniu na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr tel. 56 49 196 50 do dnia 14 listopada 2014 r. lub do dnia 21 listopada 2014 r.

Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego, zapewniająca inwestycję w zrównoważone rybołówstwo.

 


 

Lokalna Grupa Rybacka „Drwęca” zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu mającym na celu podnoszenie wiedzy na temat wykorzystania nowoczesnych obiektów infrastrukturalnych w turystyce, dnia 18 listopada 2014 r. o godz. 13.00 w Ośrodku Wylęgu i Podchowu Jesiotra Ostronosego w Grzmięcy. Uczestnik szkolenia pozna podstawowe zadania poszczególnych nowoczesnych obiektów infrastrukturalnych, jak również podniesie swój poziom wiedzy z zakresu możliwości wykorzystania tego typu obiektów.

Każdy uczestnik po zakończeniu szkolenia otrzyma certyfikat udziału. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie swego udziału w szkoleniu na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr tel. 56 49 196 50 do dnia 14 listopada 2014 r.

Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego, zapewniająca inwestycję w zrównoważone rybołówstwo.