Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki
GÓRZNO WITA KOLORAMI
Górzno to miasto naturalne, żyjące w symbiozie ze środowiskiem.
POLSKA STOLICA GEOCACHINGU
Ostatnio bardzo popularną atrakcją turystycznyą Górzna i okolic jest geocaching - ogólnoświatowa zabawa “poszukiwania skarbów”.
RAJ DLA AKTYWNYCH
Różnorodna i bardzo rozbudowana baza sportowo – rekreacyjna zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych.
DĄB RZECZYPOSPOLITEJ
Jeden z wielu, z pewnością najważniejszy, pomnik przyrody w Górznieńsko – Lidzbarskim Parku Krajobrazowym.

Wyszukiwarka

Program Czyste Powietrze

Kujawsko-Pomorskie Centrum obsługi inwestora

pomoc dla ukrainy

coronavirus

gospodarka odpadami

gospodarka odpadami

Dyżury aptek

logo profil zaufany

Zawiera tekst: "Kujawsko-pomorska niebieska linia"

Geoportal

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Zawiera tekst: "IV Kongres Dobrzynian Górzno 2 lipca 2021

Niepodlegla Polska

Facebook

Szanowni Państwo  

w dniu 01.12.2014 roku, głosem większości mieszkańców, zakończyła się moja ośmioletnia kadencja sprawowania funkcji Burmistrza Miasta i Gminy Górzno. Ten czas, kiedy miałem możliwość i przyjemność reprezentowania mieszkańców naszego miasta i gminy, był dla mnie czasem intensywnej i oddanej pracy na rzecz lokalnej społeczności. W okresie tym można by wymienić wiele miłych i przyjemnych chwil, które pozostaną w mojej pamięci na długie lata. Należałoby również wspomnieć o chwilach trudnych oraz niepopularnych i odpowiedzialnych decyzjach, które są nieodłącznym elementem piastowania tej funkcji. W czasie tych dwóch kadencji miałem niewątpliwą przyjemność współpracować z odpowiedzialnymi i rozsądnymi reprezentantami mieszkańców w Radzie Miejskiej. Pracowałem również z kierownikami i pracownikami w urzędzie oraz zakładach budżetowych funkcjonujących na naszym terenie. Wszystkim tym osobom z całego serca dziękuję. Dziękuję za lojalność, odpowiedzialność, zaangażowanie i wiarygodność. Bez Was nie byłbym w stanie wdrożyć i unormować wielu płaszczyzn życia społecznego.

W tym miejscu dziękuję również mieszkańcom, którzy w ostatnich wyborach samorządowych oddali głos ma moją osobę i na radnych reprezentujących Komitet Razem dla Miasta i Gminy Górzno.

Korzystając z okazji chciałbym również pogratulować nowo wybranemu Burmistrzowi, Panu Tomaszowi Kinickiemu oraz członkom w Radzie Miejskiej. Życzę powodzenia i satysfakcji z pełnienia  funkcji publicznych.

Robert Stańko