Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki
GÓRZNO WITA KOLORAMI
Górzno to miasto naturalne, żyjące w symbiozie ze środowiskiem.
POLSKA STOLICA GEOCACHINGU
Ostatnio bardzo popularną atrakcją turystycznyą Górzna i okolic jest geocaching - ogólnoświatowa zabawa “poszukiwania skarbów”.
RAJ DLA AKTYWNYCH
Różnorodna i bardzo rozbudowana baza sportowo – rekreacyjna zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych.
DĄB RZECZYPOSPOLITEJ
Jeden z wielu, z pewnością najważniejszy, pomnik przyrody w Górznieńsko – Lidzbarskim Parku Krajobrazowym.

Wyszukiwarka

coronavirus

spis rolny 2020 baner

gospodarka odpadami

gospodarka odpadami

Dyżury aptek

logo profil zaufany

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Zawiera tekst: "Kujawsko-pomorska niebieska linia"

Niepodlegla Polska

Facebook

UWAGA

Informujemy, że z dniem 1 września 2020r.  następuje zmiana wysokości miesięcznej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, więcej informacji w zakładce "Gospodarka odpadami"

 


Informujemy, że od 22 października 2020r. do odwołania wykonywanie zadań przez Urząd Miasta i Gminy w Górznie podlega ograniczeniu polegającym na ograniczeniu bezpośredniej obsługi interesantów - czytaj więcej


     W dniu 07.11.2015r na strzelnicy OSP w Górznie odbyły się zawody strzeleckie zorganizowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Górzno Tomasza Kinickiego, przy współpracy zarządu powiatowego LOK Brodnica oraz OSP w Górznie.

Zawodnicy  strzelali  z karabinka pneumatycznego po 5 strzałów próbnych i 20 - ocenianych do tarcz w których pole oceniane ma średnicę 45,5 mm, a dziesiątka  0,5 mm.  Strzelania rozegrano w 3 –kategoriach  wiekowych – szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne – indywidualnie i drużynowo. 

W poszczególnych kategoriach zwycięzcami zostali :szkoły podstawowe: I – Sobieski Jędrzej, II – Drozdowski Maciej, III – Słomiński  Medard; gimnazja : I – Kalczyński Michał, II – Zabłotna Zofia, III – Szamot  Bartłomiej; szkoły ponadgimnazjalne: I – Czaplewski  Dawid, II – Jasiński Patryk, III – Borysiak Karol

Drużynowo : I miejsce – 1 LO Brodnica w składzie: Borysiak Karol, Czaja Grzegorz, Czaplewski Dawid II miejsce  gim. Górzno w składzie: Szamot Bartłomiej, Kalczyński Michał,  Zadrożny Hubert; III miejsce  gim. Górzno w składzie: Czaplewska Aleksandra, Gajda Julia,  Drozdowska Monika

Dodatkową konkurencję o tytuł Króla Strzelców wygrał Dawid Czaplewski z gim. Górzno.

Zawody przeprowadzili: Kazimierz Hurtak sedzia3-kl PZSS, Paweł Kubicz - sekretarz zawodów, Benedykt Wojciechowski, Stefan Jakubowski,  Mieczysław Hylinski, Jacek Kwas.