Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki
GÓRZNO WITA KOLORAMI
Górzno to miasto naturalne, żyjące w symbiozie ze środowiskiem.
POLSKA STOLICA GEOCACHINGU
Ostatnio bardzo popularną atrakcją turystycznyą Górzna i okolic jest geocaching - ogólnoświatowa zabawa “poszukiwania skarbów”.
RAJ DLA AKTYWNYCH
Różnorodna i bardzo rozbudowana baza sportowo – rekreacyjna zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych.
DĄB RZECZYPOSPOLITEJ
Jeden z wielu, z pewnością najważniejszy, pomnik przyrody w Górznieńsko – Lidzbarskim Parku Krajobrazowym.

Wyszukiwarka

coronavirus

spis rolny 2020 baner

gospodarka odpadami

gospodarka odpadami

Dyżury aptek

logo profil zaufany

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Zawiera tekst: "Kujawsko-pomorska niebieska linia"

Niepodlegla Polska

Facebook

UWAGA

Informujemy, że z dniem 1 września 2020r.  następuje zmiana wysokości miesięcznej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, więcej informacji w zakładce "Gospodarka odpadami"

 


Informujemy, że od 22 października 2020r. do odwołania wykonywanie zadań przez Urząd Miasta i Gminy w Górznie podlega ograniczeniu polegającym na ograniczeniu bezpośredniej obsługi interesantów - czytaj więcej


    W dniu 2 listopada Pani Stefania Hoffmann skończyła 100 lat. Z tej okazji do jej domu w Górznie przybyli członkowie rodziny z różnych części Polski, miejscowi znajomi, była też oficjalna delegacja z górznieńskiego Urzędu Gminy. Burmistrz Tomasz Kinicki wręczył jubilatce list gratulacyjny oraz prezent rzeczowy. Do Pani Stefanii przyjechali też przedstawiciele brodnickiego ZUS-u z życzeniami, bukietem kwiatów oraz z Decyzją o przyznaniu dodatku do emerytury. Jubilatka jest obecnie najstarszą mieszkanką Górzna, ale tylko metrykalnie, bo niezwykłej pogody ducha i żywotności może jej pozazdrościć niejedna dwudziestolatka.

foto: Pani Stefania z Burmistrzem    

     Piękny Jubileusz „Diamentowe Gody” czyli 60 – lecie zawarcia małżeństwa obchodzili Państwo Agata i Jan Domżalscy z Zaborowa. Jubilatów odwiedził Burmistrz Tomasz Kinicki z pracownicą urzędu Bożeną Sobiesierską oraz sołtys Zaborowa Bolesław Wasielewski. Burmistrz pogratulował parze długoletniego stażu małżeńskiego, wręczając pamiątkowy dyplom i kwiaty. Po zrobieniu okolicznościowych zdjęć wzniesiono toast szampanem. Państwo Domżalscy o swoich przeżytych 60 latach o radościach i smutkach i oczekiwaniach na dalsze lata ich małżeńskiego trwania opowiedzieli podczas poczęstunku.

foto: Pani Kazimiera z Burmistrzem         Swoje 90 urodziny obchodziła Pani Kazimiera Wiśniewska z Fiałek. Z tej okazji  życzenia spełnienia marzeń, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, zadawalającego zdrowia oraz  w dobrym samopoczuciu przekroczenia tradycyjnego wieku stu lat  przekazał Burmistrz Tomasz Kinicki i sołtys wsi Fiałek Zdzisław Moszczyński. Jubilatka otrzymała również kwiaty i pamiątkowe życzenia.

 

foto: Pani Kazimiera z Burmistrzem