Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki
GÓRZNO WITA KOLORAMI
Górzno to miasto naturalne, żyjące w symbiozie ze środowiskiem.
POLSKA STOLICA GEOCACHINGU
Ostatnio bardzo popularną atrakcją turystycznyą Górzna i okolic jest geocaching - ogólnoświatowa zabawa “poszukiwania skarbów”.
RAJ DLA AKTYWNYCH
Różnorodna i bardzo rozbudowana baza sportowo – rekreacyjna zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych.
DĄB RZECZYPOSPOLITEJ
Jeden z wielu, z pewnością najważniejszy, pomnik przyrody w Górznieńsko – Lidzbarskim Parku Krajobrazowym.

Wyszukiwarka

coronavirus

spis rolny 2020 baner

gospodarka odpadami

sisms

energa awarie

Dyżury aptek

logo profil zaufany

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Niepodlegla Polska

Facebook

UWAGA

Informujemy, że z dniem 1 września 2020r.  następuje zmiana wysokości miesięcznej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, więcej informacji w zakładce "Gospodarka odpadami"

 


Informujemy, że do 21 września 2020r. należy wypełnić druk zgłoszenia posiadanego zbiornika bezodpływowego (szamba) lub przydomowej oczyszczalni ścieków i dostarczyć go do Urzędu Miasta i Gminy - więcej informacji w zakładce "Gospodarka odpadami"

   Dnia 22 marca bieżącego roku Parafia Górzno wraz z Parafialnym Klubem Seniora Radosna Jesień, Miastem i Gminą Górzno, Stowarzyszeniem Na Rzecz Rozwoju Miasta i Gminy Górzno przeprowadzi akcję sprzątania cmentarzy w Górznie. Rozpoczynamy od godziny 1000. Bardzo serdecznie zapraszamy osoby chętne, liczy się każda para rąk.
Jednocześnie apelujemy o nie wyrzucanie śmieci z pomników znajdujących się na terenie parafialnego cmentarza za płot. Dbanie o porządek nie polega tylko na uporządkowaniu terenu wokół mogiły ale na prawidłowym usunięciu śmieci. Jesteśmy zaniepokojeni ilością odpadów, które są wyrzucane za płot. W ten sposób usunięte śmieci same się nie sprzątną, pokazuje nam to również kulturę tych osób.


Organizatorzy akcji