Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki
GÓRZNO WITA KOLORAMI
Górzno to miasto naturalne, żyjące w symbiozie ze środowiskiem.
POLSKA STOLICA GEOCACHINGU
Ostatnio bardzo popularną atrakcją turystycznyą Górzna i okolic jest geocaching - ogólnoświatowa zabawa “poszukiwania skarbów”.
RAJ DLA AKTYWNYCH
Różnorodna i bardzo rozbudowana baza sportowo – rekreacyjna zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych.
DĄB RZECZYPOSPOLITEJ
Jeden z wielu, z pewnością najważniejszy, pomnik przyrody w Górznieńsko – Lidzbarskim Parku Krajobrazowym.

Wyszukiwarka

sisms

gospodarka odpadami

energa awarie

Dyżury aptek

logo profil zaufany

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Niepodlegla Polska

Facebook

   Zapraszamy do promocji podczas Mistrzostwa Świata U’20 w lekkiej atletyce. Impreza odbędzie się w Bydgoszczy od 19 do 25 lipca. Kujawsko-Pomorski Związek Lekkiej Atletyki zaprasza między innymi lokalne firmy, lokalnych wytwórców, artystów oraz organizacje pozarządowe z regionu do bezpłatnego promowania się podczas tych prestiżowych zawodów. Promocja jest całkowicie bezpłatna i odbywać się będzie na stoiskach promocyjnych. Pomysł na ich organizację jest dowolny i zależy wyłącznie od wystawców. Na stoiskach można również prowadzić sprzedaż.
Aby zadeklarować swój udział, należy wypełnić i wysłać do Biura Organizacyjnego (na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) formularz zgłoszeniowy http://kujawsko-pomorskie.pl/biuro-prasowe-kontakt/informacje-prasowe/29203-promujmy-sie-podczas-mistrzostw-swiata . Stoiska promocyjne można zgłaszać do 1 czerwca.
To świetna okazja do promocji naszej gminy i jej walorów, ponieważ zawody ściągną do Bydgoszczy blisko 3,5 tysiąca gości z ponad 150 krajów świata. Ich rywalizację podziwiać będzie kilka tysięcy kibiców.
Miasto i Gmina Górzno na w/w imprezę organizuje własne stoisko oraz transport na dzień 23 lipca 2016 r. Zainteresowane lokalne firmy, wytwórców, artystów, organizacje pozarządowe zapraszamy do wspólnej promocji na naszym stoisku. Chęć uczestnictwa proszę zgłaszać do Urzędu Miasta i Gminy Górzno do Pani Moniki Tryniszewskiej-Skarżyńskiej, tel. 56/6448364, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 25 maja 2016 r.