Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki

Wyszukiwarka

Program Czyste Powietrze

Kujawsko-Pomorskie Centrum obsługi inwestora

pomoc dla ukrainy

coronavirus

gospodarka odpadami

gospodarka odpadami

Dyżury aptek

logo profil zaufany

Zawiera tekst: "Kujawsko-pomorska niebieska linia"

Geoportal

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Zawiera tekst: "IV Kongres Dobrzynian Górzno 2 lipca 2021

Niepodlegla Polska

Wykonawca robót budowlanych dotyczących przebudowy drogi 11 Listopada w Górznie informuje o wykonywaniu nawierzchni w dniu 24.11.2023r. W związku z powyższym prosimy o nieparkowanie samochodów na przebudowywanej ulicy.

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE INFORMACYJNE DOTYCZĄCE PROGRAMU „CZYSTE POWIETRZE” (DOFINANSOWANIE DO WYMIANY ŹRÓDEŁ CIEPŁA I TERMOMODERNIZACJI

 Informujemy, że w poniedziałek 27 listopada 2023 roku o godz. 1530, w sali posiedzeń Urzędu Miasta i Gminy w Górznie przy ul.  Rynek 1 odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące programu priorytetowego „Czyste Powietrze”.

Pracownik urzędu przedstawi założenia programu oraz poinformuje o możliwości uzyskania dofinansowania na wymianę źródła ciepła oraz termomodernizację budynku.

Serdecznie zapraszamy!

cieplemiesz

Burmistrz Miasta i Gminy w Górznie informuje o naborze deklaracji wstępnych uczestnictwa w Programie   Priorytetowym "Ciepłe Mieszkanie" współfinansowanym przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Program "Ciepłe Mieszkanie" skierowany jest do osób fizycznych, posiadających tytuł prawny wynikający z prawa własności lub ograniczonego prawa rzeczowego do lokalu mieszkalnego lub najemcy lokalu mieszkalnego stanowiącego własność Gminy (jeżeli nie wszystkie lokale w budynku są Gminy) znajdującego się w budynku mieszkalnym wielorodzinnym.

W dniu 31 października 2023r. Urząd Miasta i Gminy Górzno oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Górznie będą czynne do godz. 14.00
Kasa Urzędu w tym dniu czynna do godz. 13.00
 
 

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 18 października 2023 r. (środa) o godz.11.00 w sali posiedzeń w Urzędzie Miasta i Gminy Górzno odbędzie się posiedzenie Komisji Wspólnej.

Przewodniczący Rady Miejskiej

(-) Jacek Ruciński

 

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 18 października 2023 r. (środa) o godz.13.00 w sali posiedzeń w Urzędzie Miasta i Gminy Górzno odbędzie się posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.

Przewodniczący Komisji

(-) Jerzy Moszczyński