Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki

Wyszukiwarka

Program Czyste Powietrze

Kujawsko-Pomorskie Centrum obsługi inwestora

pomoc dla ukrainy

coronavirus

gospodarka odpadami

gospodarka odpadami

Dyżury aptek

logo profil zaufany

Zawiera tekst: "Kujawsko-pomorska niebieska linia"

Geoportal

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Zawiera tekst: "IV Kongres Dobrzynian Górzno 2 lipca 2021

Niepodlegla Polska

W związku z potrzebą dokonania wstępnego rozeznania zapotrzebowania na zakup węgla  dla gospodarstw domowych na preferencyjnych warunkach, Urząd Miasta i Gminy w Górznie prosi osoby zainteresowane o zgłaszanie do dnia 24 października br. do godz. 1300  chęci zakupu węgla, telefonicznie numer 56/ 6448358 lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z podaniem ilości i rodzaju węgla oraz adresu gospodarstwa domowego.

Uwaga:

Pozyskane informacje pomogą wstępnie oszacować skalę potrzeb uprawnionych osób, zainteresowanym zakupem węgla w ramach tzw. zakupu preferencyjnego. Jednakże przekazanie takiej informacji nie należy traktować jako tożsame ze złożeniem ostatecznego zapotrzebowania, gdyż dopiero stosowne rozporządzenie określi ilość węgla dostępnego dla jednego gospodarstwa domowego.

Do zakupu preferencyjnego (w cenie maksymalnie 2000 zł za tonę) uprawnione będą gospodarstwa domowe, którym przysługuje dodatek węglowy. Na dzień dzisiejszy nie wiemy, jakiego pochodzenia będzie węgiel, który ewentualnie będziemy dysponować dla mieszkańców.

W przypadku uruchomienia przez Miasto i Gminę Górzno sprzedaży i dystrybucji węgla konieczne będzie złożenie właściwego wniosku o zakup węgla w preferencyjnej cenie. O dalszych szczegółach realizacji wsparcia mieszkańców w zakresie zakupu węgla przez samorząd miasta i gminy Górzna będziemy informowali na bieżąco.