Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki

Wyszukiwarka

sisms

gospodarka odpadami

energa awarie

Dyżury aptek

logo profil zaufany

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Niepodlegla Polska

Pragniemy przybliżyć Państwu nasz klub piłkarski. Jego historia rozpoczęła się jesienią 2006 roku. Powstał on z inicjatywy Tomasza Paszke jego założyciela, prezesa i właściciela. Bezpośrednią pomocą w powstaniu była tez możliwość stworzenia boiska piłkarskiego przy zespole szkół w Górznie. Gościliśmy przez te 3 sezony gry w KLASIE „B” Okręgowego Związku Piłki Nożnej Aż 30 zespołów z całego województwa kujawsko - pomorskiego. Grajac w regularnej lidze KLASY”B”spotykamy się z wieloma objawami sympatii ze strony kibiców, mieszkańców Powiatu, Miasta,Gminy.Mamy wielu bardzo oddanych zawodników,którzy z dużą odpowiedzialnością i zaangażowaniem walczą o zwycięstwo w każdym meczu.To jest największa wartość naszego klubu - życzliwi, zaangażowani i odpowiedzialni ludzie,którzy lubią się ze sobą spotykać i spędzać czas.

 

ul. Pocztowa 16
87-320 Górzno

Telefon: (0-56) 69 702 37, +48 604 201 736
Fax: (0-)56 697 02 36
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www: www.dortom.futbolowo.pl

Macierzysty związek: KP-ZPN Podokręg Toruń

Prezes: Tomasz Paszke