Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki

Wyszukiwarka

Program Czyste Powietrze

Kujawsko-Pomorskie Centrum obsługi inwestora

pomoc dla ukrainy

coronavirus

gospodarka odpadami

gospodarka odpadami

Dyżury aptek

logo profil zaufany

Zawiera tekst: "Kujawsko-pomorska niebieska linia"

Geoportal

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Zawiera tekst: "IV Kongres Dobrzynian Górzno 2 lipca 2021

Niepodlegla Polska

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem III Ogólnopolskiego Turnieju Siatkówki Pracowników Samorządowych o Puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, który odbędzie się w Górznie w dniach 18-19 października 2014 roku. 


KARTA ZGŁOSZENIOWA

 

REGULAMIN

CEL: Turniej ma za zadanie upowszechnienie sportowego trybu życia wśród pracowników samorządowych oraz popularyzację siatkówki w Województwie Kujawsko-Pomorskim.

ORGANIZATOR: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu oraz Urząd Miasta i Gminy w Górznie.

TERMIN: 18-19 października 2014 r.

MIEJSCE: Hala Sportowa w Górznie, trzy boiska. Zespół Szkół w Górznie,  ul. Chopina 1.

SYSTEM: Ustalony zostanie przez organizatora w zależności od ilości zgłoszonych drużyn. Drużyny rozegrają mecze do dwóch wygranych setów. O kolejności miejsc decyduje: ilość zdobytych punktów, stosunek setów, stosunek małych punktów, mecz bezpośredni. Szczegóły związane z systemem znane będą tydzień przed turniejem po zakończeniu zgłoszeń. Losowania dokona organizator w obecności zainteresowanych drużyn na 3 dni przed turniejem – Hala Sportowa przy Zespole Szkół w Górznie, ul. Chopina 1 godz. 1800.

DRUŻYNY: W turnieju grają wyłącznie drużyny amatorskie składające się z pracowników samorządowych oraz radnych wszystkich szczebli (urzędy gmin, miast, powiatów oraz urzędów marszałkowskich i ich jednostek). Drużyny liczą maksymalnie 9 osób w tym przynajmniej dwie panie grające na boisku. W drużynie mogą występować nauczyciele (maksymalnie jeden mężczyzna i dwie panie). W turnieju nie mogą uczestniczyć zawodnicy I, II i III ligi obowiązuję dwuletnia karencja. Istnieje możliwość wystawienia wspólnego zespołu przez sąsiadujące ze sobą samorządy. Zgłoszenie powinny być potwierdzone przez Burmistrza/Wójta/Marszałka/Starosta/Sekretarza lub kogoś upoważnionego.

Każdy zawodnik powinien mieć oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na udział w turnieju.

NAGRODY: Puchary dla trzech najlepszych drużyn, statuetki dla pozostałych uczestników turnieju oraz statuetki dla najlepszych zawodników.

WPISOWE: 300 zł od drużyny. Z wpisowego zawodnicy mają zabezpieczone ubezpieczenie zawodów, obiad i kolację w dniu 18 października br. Jeżeli drużyna zostaje na noc, należy doliczyć ok. 35 zł od osoby za nocleg w pensjonacie lub kwaterze agroturystycznej na terenie Górzna  – nocleg we własnym zakresie. Wykaz bazy noclegowej na www.gorzno.pl

TERMIN ZGŁOSZEŃ: Drużyna zostaje zgłoszona w momencie wpłaty wpisowego na konto: BS Brodnica F/Górzno nr konta 89 9484 1150 2213 1300 1007 0001 z dopiskiem „III Ogólnopolski Turniej Siatkówki Pracowników Samorządowych o Puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego” oraz nazwa drużyny. Wpłaty należy dokonać do dnia 10 października br. Brak wpłaty w podanym terminie automatycznie wyklucza udział drużyny w turnieju. Przed rozpoczęciem turnieju drużyna zobowiązana jest do dostarczenia organizatorowi karty zgłoszenia drużyny. Karta zgłoszenie  podpisana przez Burmistrza/Wójta/Marszałka/ Sekretarza lub kogoś upoważnionego.

W turnieju może wystąpić maksymalnie 15 zespołów, przy zgłoszeniu się większej ilości drużyn będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Kontakt:  Jacek Warmiński – Urząd Gminy w Górznie tel. 56/6448360 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   

UWAGI KOŃCOWE:  Interpretacja niniejszego regulaminu należy do organizatora.

 

HARMONOGRAM TURNIEJU

18.10.2014 r. (sobota)            

godz. 9:30   Otwarcie turnieju
godz. 9:45   Mecze eliminacyjne
godz. 14:00 Obiad
godz. 15:00 Mecze eliminacyjne
godz. 20:00 - 1:00 Kolacja i dyskoteka integracyjna – Pensjonat pod Lipami w Górznie

19.10.2014 r. (niedziela)   

godz.  10:00  - 14:00  mecze o dalsze miejsca i mecze finałowe
ok. godz. 14:00  Zakończenie rozgrywek, wręczenie nagród  i zakończenie turnieju.