Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki
GÓRZNO WITA KOLORAMI
Górzno to miasto naturalne, żyjące w symbiozie ze środowiskiem.
POLSKA STOLICA GEOCACHINGU
Ostatnio bardzo popularną atrakcją turystycznyą Górzna i okolic jest geocaching - ogólnoświatowa zabawa “poszukiwania skarbów”.
RAJ DLA AKTYWNYCH
Różnorodna i bardzo rozbudowana baza sportowo – rekreacyjna zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych.
DĄB RZECZYPOSPOLITEJ
Jeden z wielu, z pewnością najważniejszy, pomnik przyrody w Górznieńsko – Lidzbarskim Parku Krajobrazowym.

Wyszukiwarka

Program Czyste Powietrze

Kujawsko-Pomorskie Centrum obsługi inwestora

pomoc dla ukrainy

coronavirus

gospodarka odpadami

gospodarka odpadami

Dyżury aptek

logo profil zaufany

Zawiera tekst: "Kujawsko-pomorska niebieska linia"

Geoportal

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Zawiera tekst: "IV Kongres Dobrzynian Górzno 2 lipca 2021

Niepodlegla Polska

Facebook

fundusze loga

Miasto i Gmina Górzno realizuje projekt pn. „Rewitalizacja centrum wsi w Szynkówku poprzez remont świetlicy wiejskiej wraz zagospodarowaniem terenu przyległego na cele kulturalno – szkoleniowe”.

Cel: Ożywienie społeczne i gospodarcze na obszarach objętych Lokalnymi Strategiami Rozwoju.

Przedmiotem projektu jest świetlica stanowiąca formę organizacyjną podległą Gminie, zapewniającą dostęp do usług o charakterze społecznym, kulturalnym i rekreacyjnym. Inwestycja w wyniku realizacji przedmiotowego projektu będzie stanowiła solidne zaplecze do zaplanowanej działalności odnoszącej się do podniesienia aktywizacji społecznej co bezpośrednio wpłynie na ożywienie społeczno-gospodarcze.

Przedmiotem planowanej inwestycji jest przeprowadzenie prac modernizacyjnych i remontowych zarówno do sfery wewnętrznej i zewnętrznej budynku. Realizacja prac modernizacyjnych zewnętrznych skupiać się będzie na wymianie pokrycia dachowego, ociepleniu stropu, wymianie elementów konstrukcyjnych dachu , wykonaniu obróbek blacharskich, a także wymianie rynien i malowanie tynków zewnętrznych  Teren wokół budynku świetlicy będzie zagospodarowany poprzez wykonanie podjazdu wraz z miejscem parkingowym dla niepełnosprawnych oraz chodnika. W ramach prac remontowych w wewnątrz obiektu zaplanowano wymianę oświetlenia wewnętrznego, gładź gipsową, malowanie tynków. W ramach zadania zostanie też zakupione niezbędne wyposażenie kuchni i sali. W skutek przeprowadzonych działań świetlica będzie służyła mieszkańcom jako centralne miejsce życia społecznego i kulturalnego w sołectwie

Wydatki ogółem: 122 246,20 zł

Dofinansowanie: 80 834,07 zł w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

logo lgd