Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki

Wyszukiwarka

Program Czyste Powietrze

Kujawsko-Pomorskie Centrum obsługi inwestora

pomoc dla ukrainy

coronavirus

gospodarka odpadami

gospodarka odpadami

Dyżury aptek

logo profil zaufany

Zawiera tekst: "Kujawsko-pomorska niebieska linia"

Geoportal

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Zawiera tekst: "IV Kongres Dobrzynian Górzno 2 lipca 2021

Niepodlegla Polska

Pomoc w sektorze zbóż i nasion oleistych – 1 czerwca rusza nabór wniosków

Od 1 czerwca do 14 lipca 2023 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie prowadziła nabór wniosków od rolników działających w sektorze zbóż i nasion oleistych, którzy ponieśli straty gospodarcze spowodowane przywozem ziarna z Ukrainy.  Pomoc można otrzymać do następujących gatunków: kukurydza, żyto, jęczmień, owies, pszenżyto, mieszanki zbożowe, rzepak lub rzepik. Wniosek można złożyć wyłącznie elektronicznie poprzez Platformę Usług Elektronicznych ARiMR.

Od 5 czerwca do 5 lipca 2023 r. rolnicy, którzy planują w swoich gospodarstwach inwestycje związane m.in. z racjonalizacją produkcji, wprowadzaniem innowacji czy zmianą profilu swojego gospodarstwa, będą mogli starać się o dofinansowanie. Wsparcie pochodzi z budżetu  Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

   Z okazji Dnia Samorządowca pragniemy złożyć serdeczne życzenia wszystkim radnym, sołtysom i pracownikom samorządowym. Życzymy, aby służba dla dobra lokalnych społeczności przynosiła Państwu olbrzymią satysfakcję. Aby Państwa inicjatywy i pomysły były doceniane przez mieszkańców sołectw i gminy. Aby podejmowane decyzje zawsze przynosiły optymalne wyniki. Wiemy, jak wygląda ciężka praca w samorządzie i jakie wyzwania stoją obecnie przed lokalnymi urzędnikami i organami. Życzymy Państwu wytrwałości, niesłabnącego entuzjazmu i szczęścia w realizowaniu kolejnych zamierzeń i pomysłów w służbie publicznej. Dziękujemy za dotychczasowe osiągnięcia, sukcesy, zaangażowanie, kreatywność i profesjonalizm. Składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz satysfakcji w życiu prywatnym i zawodowym.

                                                                       Przewodniczący Rady Miejskiej                         Burmistrz Miasta i Gminy Górzno

                                                                                Jacek Ruciński                                                    Tomasz Kinicki