Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki

Wyszukiwarka

coronavirus

spis rolny 2020 baner

gospodarka odpadami

gospodarka odpadami

Dyżury aptek

logo profil zaufany

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Zawiera tekst: "Kujawsko-pomorska niebieska linia"

Niepodlegla Polska

Zawiera tekst: "Ciekawi Cię jakie pytania zadamy podczas spisu? Sprawdź i przygotuj się do samospisu! Liczymy się dla Polski!"
 
Zostały opublikowane pytania z formularza spisowego do Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 pod linkiem:
 
 
Zapraszamy do zapoznania się z ich treścią. Mamy nadzieję, że ta możliwość pozwoli każdemu w prosty sposób spisać się samodzielnie przez Internet i spełnić swój obowiązek.
 

Informujemy, że Dyrektor Centralnego Biura Spisowego w porozumieniu z Generalnym Komisarzem Spisowym podjął decyzję o przedłużeniu terminu naboru kandydatów na rachmistrzów spisowych do Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań (NSP 2021) do 16 lutego 2021r.

Obraz może zawierać: 2 osoby, tekst „Tacy ludzie jak Ty zdarzają się raz na dziesięć lat! Trwa nabór na rachmistrza spisowego! Zostań rachmistrzem w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie spis.gov.pl stronie spis.gov.pl GUS Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021”

Pan Tomasz Kinicki - Gminny Komisarz Spisowy w Górznie ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych, którzy będą wykonywać prace spisowe w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań (NSP) 2021 na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej w 2021 r.

NSP 2021 odbędzie się w terminie od 1 kwietnia do 30 czerwca 2021 r. (po wejściu w życie drugiej nowelizacji ustawy o NSP 2021 w terminie od 1 kwietnia 2021 r. do 30 września 2021 r.), według stanu na dzień 31 marca 2021 r., godz. 24.00.

Termin składania ofert: od 1 do 9 lutego 2021 r.