Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki

Wyszukiwarka

Program Czyste Powietrze

Kujawsko-Pomorskie Centrum obsługi inwestora

pomoc dla ukrainy

coronavirus

gospodarka odpadami

gospodarka odpadami

Dyżury aptek

logo profil zaufany

Zawiera tekst: "Kujawsko-pomorska niebieska linia"

Geoportal

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Zawiera tekst: "IV Kongres Dobrzynian Górzno 2 lipca 2021

Niepodlegla Polska

     Miasto i Gmina Górzno zorganizowała konsultacje projektu „Programu współpracy Miasta i Gminy Górzno z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2016”, które zostały przeprowadzone w formie pisemnego wyrażania opinii lub uwag oraz w formie spotkania.
Spotkanie odbyło się w Gminnym Ośrodku Kultury w Górznie w dniu 19.10.2015 roku o godzinie 1530. Na spotkanie zostali zaproszeni przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie działające na terenie Miasta i Gminy Górzno.

W dniach od 14.10.2015 r. do 21.10.2015 r. przeprowadzono konsultacje projektu „Programu współpracy Miasta i Gminy Górzno z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2016” w formie pisemnego wyrażania opinii lub uwag.
 
Ogłoszenie o konsultacjach umieszczone zostało na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta i Gminy, w Biuletynie Informacji Publicznej www.bip.gorzno.pl w zakładce Rejestr Zarządzeń (Zarządzenie numer 76/2015) oraz na w stronie internetowej Urzędu: www.gorzno.pl w zakładce Urząd- Współpraca z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego. 
Do udziału w konsultacjach uprawnieni byli przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie działających na terenie Miasta i Gminy Górzno. 
 
Konsultacje polegały na wypełnieniu przez uprawnione podmioty formularza konsultacji i przesłaniu go pocztą na adres Urzędu Miasta i Gminy w Górznie lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
W wyznaczonym terminie trzy organizacje złożyły swoje propozycje dotyczące konsultowanego projektu. Wszystkie propozycje zostały przeanalizowane i wprowadzone do przedmiotowego programu.


Raport sporządziła:    

Pełnomocnik Burmistrza ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi

        Monika Tryniszewska-Skarżyńska


Raport zatwierdził:
Burmistrz Miasta i  Gminy Górzno
(-) Tomasz Kinicki

Burmistrz Miasta i Gminy Górzno