Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki
GÓRZNO WITA KOLORAMI
Górzno to miasto naturalne, żyjące w symbiozie ze środowiskiem.
POLSKA STOLICA GEOCACHINGU
Ostatnio bardzo popularną atrakcją turystycznyą Górzna i okolic jest geocaching - ogólnoświatowa zabawa “poszukiwania skarbów”.
RAJ DLA AKTYWNYCH
Różnorodna i bardzo rozbudowana baza sportowo – rekreacyjna zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych.
DĄB RZECZYPOSPOLITEJ
Jeden z wielu, z pewnością najważniejszy, pomnik przyrody w Górznieńsko – Lidzbarskim Parku Krajobrazowym.

Wyszukiwarka

sisms

gospodarka odpadami

energa awarie

logo profil zaufany

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Niepodlegla Polska

Facebook

Zgodnie z  Zarządzeniem Nr 180/2017 Burmistrza Miasta i Gminy Górzno z dnia 7 marca 2017 r. w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do publicznego przedszkola oraz do klas pierwszych szkoły podstawowej prowadzonych przez Miasto i Gminę Górzno na rok szkolny 2017/2018  od dnia 1 kwietnia 2017 r. będzie prowadzone postępowanie rekrutacyjne do Przedszkola Gminnego w Górznie oraz do klasy I Szkoły Podstawowej w Górznie. Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola   będzie można odbierać i składać w Sekretariacie Zespołu Szkół w Górznie oraz w przedszkolu w dniach od 03 -30 kwietnia 2017 r.  Wnioski będzie można też pobrać ze strony internetowej szkoły: www.zsgorzno.com.pl lub Urzędu Miasta i Gminy Górzno: www.bip.gorzno.pl/zakładka- oświata-aktualności. Zgłoszenia dzieci do klasy I Szkoły Podstawowej w Górznie można będzie  składać w Sekretariacie Zespołu Szkół w Górznie w dniach od 3 -18 kwietnia 2017 r. Kryteria II etapu postępowania rekrutacyjnego  do Przedszkola Gminnego w Górznie  i do kl. I Szkoły Podstawowej w Górznie   zawarte będą w uchwałach Rady Miejskiej w Górznie, które zostaną podjęte na sesji Rady Miejskiej pod koniec marca br. a dostępne będą od 1 kwietnia 2017 r. na stronach internetowych szkoły i urzędu.
 Szczegółowych  informacji na temat  rekrutacji do przedszkola i szkoły podstawowej można uzyskać w Zespole Szkół w Górznie, Tel. 564989107

zarządzenie (pdf)