Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki

Wyszukiwarka

coronavirus

spis rolny 2020 baner

gospodarka odpadami

sisms

energa awarie

Dyżury aptek

logo profil zaufany

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Niepodlegla Polska

   Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 23 września 2020 r. (środa) o godz.12.00 w sali posiedzeń w Urzędzie Miasta i Gminy Górzno odbędzie się posiedzenie Komisji Spraw Gospodarczych i Rolnictwa.

Przewodniczący Komisji

(-) Tomasz Stawicki

   Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 25 września 2020 r. (piątek) o godz.14.00 w sali posiedzeń w Urzędzie Miasta i Gminy Górzno odbędzie się posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów.

Przewodniczący Komisji

(-) Regina Lisińska

    Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 25 września 2020 r. (piątek) o godz. 13.00, w Urzędzie Miasta i Gminy Górzno (sala posiedzeń) odbędzie się XVIII Sesja Rady Miejskiej. W związku z zagrożeniem epidemiologicznym oraz zaleceniami Prezesa Rady Ministrów, Głównego Inspektora Sanitarnego i innych organów dotyczącymi przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-Cov-2, informuję że Sesja Rady Miejskiej w Górznie odbędzie się bez udziału gości i publiczności. Prosimy o wyrozumiałość i dostosowanie się do zaleceń.

porządek obrad (pdf)

Informuję, że Komisja Wspólna odbędzie się w dniu 23 września 2020 r. (środa) o godz. 13.00 w Urzędzie Miasta i Gminy Górzno (sala posiedzeń).