Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki

Wyszukiwarka

Program Czyste Powietrze

Kujawsko-Pomorskie Centrum obsługi inwestora

pomoc dla ukrainy

coronavirus

gospodarka odpadami

gospodarka odpadami

Dyżury aptek

logo profil zaufany

Zawiera tekst: "Kujawsko-pomorska niebieska linia"

Geoportal

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Zawiera tekst: "IV Kongres Dobrzynian Górzno 2 lipca 2021

Niepodlegla Polska

"Drodzy Mieszkańcy Miasta i Gminy Górzno,
 
niedawno, 7 czerwca 2024 r., minęła 25. rocznica wizyty papieża Polaka w Toruniu. Jan Paweł II jest patronem województwa kujawsko-pomorskiego, a więc naszej "małej ojczyzny". W związku z tym zachęcam do wzięcia udziału w wyjeździe do Torunia 29 czerwca 2024 r., który jest organizowany w parafii Górzno. Plan ramowy i szczegóły znajdują się na plakatach i stronach internetowych: parafialnej oraz Urzędu Miasta i Gminy Górzno.
Zapraszam serdecznie,

Mateusz Magalski
radny Rady Miasta i Gminy Górzno"
 
plakat wyjazdu do Torunia

Informuję, że w dniu jutrzejszym tj. 07.06.2023r. biuro Przewodniczącego Rady będzie nieczynne.

Dyżur przełożony na 17.06.od godz. 08:00 do godz.10:00

Za utrudnienia przepraszam

Przewodniczący Rady Miejjskiej w Górznie

Szymon Cieśliński

Informujemy, że dniu 18 czerwca 2024 roku (wtorek) o godz. 1530, w sali posiedzeń Urzędu Miasta i Gminy w Górznie przy ul.  Rynek 1 odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące programu priorytetowego „Czyste Powietrze”.

Pracownicy urzędu przedstawią założenia programu oraz poinformują o możliwości uzyskania dofinansowania na wymianę źródła ciepła oraz termomodernizację budynku mieszkalnego.

Serdecznie zapraszamy!

        Szkoła Podstawowa SPSK w Miesiączkowie wraz z Parafią Podwyższenia Krzyża św. w Górznie i księdzem dziekanem Stefanem Maliszewskim, organizuje kolejny już przegląd Pieśni Maryjnych.

19 czerwca 2024r. od godziny 10.00 w Kościele Parafialnym pw. Podwyższenia Krzyża Świętego Górznie, w obecności Jury soliści i zespoły zaprezentują swoje utwory. Po przesłuchaniu zostaną wyłonieni  laureaci.

Osoby zainteresowane udziałem, proszę o przesłanie  wypełnionej karty zgłoszeniowej na adres: Szkoła Podstawowa SPSK, Miesiączkowo 25, 87-320 Górzno  lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , do dnia 10 czerwca 2024 r.

        Organizator zapewnia nagłośnienie, aparaturę do odtwarzania podkładu oraz poczęstunek.

Zachęcamy do kultywowania tradycyjnie nabożeństw maryjnych i śpiewania pieśni  ku czci NMP. Niech ten przegląd będzie okazją do podzielenia się naszymi tradycjami lokalnymi.

        Patronat honorowy nad festiwalem objął Burmistrz Miasta i Gminy Górzno oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół Katolickich.         

       Serdecznie zapraszamy!!!

Zaproszenie, Regulamin, karta zgłoszenia