Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki

Wyszukiwarka

coronavirus

spis rolny 2020 baner

gospodarka odpadami

gospodarka odpadami

Dyżury aptek

logo profil zaufany

Zawiera tekst: "Kujawsko-pomorska niebieska linia"

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Zawiera tekst: "IV Kongres Dobrzynian Górzno 2 lipca 2021

Niepodlegla Polska

    Przy pochmurnej pogodzie ale bez deszczu rozegrano w Górznie dwudziestą edycję biegów po schodach. XX Bieg po schodach miał się odbyć w ubiegłym roku, ale ze względu na epidemię Covid-19 został przeniesiony na rok bieżący. W jubileuszowym biegu wzięło udział 81 uczestników. Wśród najmłodszych uczestników w kategorii dziewcząt zwyciężyła Zofia Skarżyńska przed Michaliną Zulewską i Agatą Domagalską a wśród chłopców najlepszym okazał się Wiktor Wasielewski przed Filipem Ostrowskim oraz Igorem Kaczorowskim. W kategorii IV-VI klasa szkoły podstawowej wśród dziewcząt najlepszą była Weronika Wasielewska wyprzedzając Aleksandrę Łukaszewską oraz Nadię Marciniak. Tę samą kategorię wśród chłopców wygrał zdecydowanie Kacper Blinkiewicz wyprzedzając Miłosza Mijakowskiego , Igora Kwiatkowskiego oraz Ksawerego Marciniaka ( różnica między drugim a czwartym zawodnikiem wyniosła zaledwie 0,32 sekundy). Najstarsza kategoria rywalizowała w dwóch etapach (schody na ul. Bożogrobców oraz pod OEE „Wilga”). Najlepszą panią okazała się Natalia Żbikowska, wyprzedzając bliźniaczki Natalię i Małgorzatę Liwickie. Wśród mężczyzn bezkonkurencyjnym okazał się Artur Szczucki pokonując Macieja Zulewskiego i Jakuba Domagalskiego. Najlepsi w poszczególnych kategoriach otrzymali puchary i dyplomy wręczane przez Burmistrza Miasta i Gminy Górzno Tomasza Kinickiego. Również najmłodsza uczestniczka Wiktoria Wasielewska oraz najstarszy uczestnik Ryszard Drumiński otrzymali puchary. Wszyscy uczestnicy otrzymali na mecie pamiątkowe magnesy. Na zakończenie odbyło się losowanie 20 nagród niespodzianek wśród wszystkich uczestników biegu. Sponsorami zawodów było Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Lipnie Sp. z o.o.  Urząd Miasta i Gminy Górzno oraz OEE „Wilga”, który przygotował dla wszystkich uczestników gorącą zupę. Organizatorami był Urząd Miasta i Gminy w Górznie oraz Zespół Szkół w Górznie.  

Nazwa i siedziba jednostki
Miasto i Gmina Górzno, ul. Rynek 1, 87 - 320 Górzno

Przedmiot sprzedaży
Używany samochód osobowy Opel Vivaro rocznik 2005 rok.


Cena wywoławcza

Cena wywoławcza za przedmiot sprzedaży wynosi 11.000,00 zł brutto.

Wysokość wadium
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w wysokości 550,00 zł.
Wadium wnosi się w kasie Urzędu Miasta i Gminy Górzno nie później niż do godz. 9.30 w dniu 18 października 2021 r. lub na konto Urzędu Miasta i Gminy Górzno nr 78 9484 1150 2213 1300 1007 0005 tytułem wpłaty -  Przetarg Opel Vivaro najpóźniej do godz. 9.30 w dniu przetargu. Przystępujący do przetargu zobowiązany jest do przedłożenia oryginalnego dowodu wpłaty wadium.

Miejsce i termin, w którym można obejrzeć przedmiot sprzedaży
Przedmiot sprzedaży można obejrzeć przy Urzędzie Miasta i Gminy w Górznie(od strony ul. Pocztowej).

Miejsce i termin przeprowadzenia przetargu
Przetarg odbędzie się w dniu 18 października 2021 r. o godz. 10.00 w Urzędzie Miasta i Gminy Górzno, ul. Rynek 1, sala USC.

Pełne ogłoszenie

Parametry techniczne samochodu (PDF)

Zdjęcia