Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki
GÓRZNO WITA KOLORAMI
Górzno to miasto naturalne, żyjące w symbiozie ze środowiskiem.
POLSKA STOLICA GEOCACHINGU
Ostatnio bardzo popularną atrakcją turystycznyą Górzna i okolic jest geocaching - ogólnoświatowa zabawa “poszukiwania skarbów”.
RAJ DLA AKTYWNYCH
Różnorodna i bardzo rozbudowana baza sportowo – rekreacyjna zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych.
DĄB RZECZYPOSPOLITEJ
Jeden z wielu, z pewnością najważniejszy, pomnik przyrody w Górznieńsko – Lidzbarskim Parku Krajobrazowym.

Wyszukiwarka

coronavirus

spis rolny 2020 baner

gospodarka odpadami

sisms

Dyżury aptek

logo profil zaufany

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Niepodlegla Polska

Facebook

UWAGA

Informujemy, że z dniem 1 września 2020r.  następuje zmiana wysokości miesięcznej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, więcej informacji w zakładce "Gospodarka odpadami"

 


Informujemy, że od 22 października 2020r. do odwołania wykonywanie zadań przez Urząd Miasta i Gminy w Górznie podlega ograniczeniu polegającym na ograniczeniu bezpośredniej obsługi interesantów - czytaj więcej


Blisko miesiąc temu WOŚP w Górznie "zagrała" po raz kolejny. W tym roku w innej formule, w innej rzeczywistości, niemniej jednak w dbałości o bezpieczeństwo, komfort i zdrowie zarówno Państwa jak i wolontariuszy.

Jesteśmy jako sztab ogromnie szczęśliwi, że tak wiele osób wyraziło swoje zaufanie dla działań Fundacji WOŚP. Poprzez uśmiech, dobre słowo, proponowane inicjatywy, przekazywane fanty na licytację, jak również przekazywane datki do puszek wolontariuszy sztabu WOŚP w Górznie. W innej odsłonie, z pandemicznymi obostrzeniami, z troską o innych i o siebie udało nam się zebrać 16450,90 zł, tj. o ponad 2500,00 zł więcej niż w ubiegłym roku. To duży sukces, na który zapracowali wolontariusze ze sztabu z siedzibą w Gminnym Ośrodku Kultury w Górznie, jak również wielu, wielu życzliwych nam ludzi.

Podziękowania kierujemy do: Producent mebli ANNA (państwo Cendrowscy), Pani Kasia z Górzna, Barbarkowe love, Pani Jagoda Szóstakowska, Salon fryzur Iwona, Stolarnia u Stacha, Pufy, pufki i pufeczki, BS Brodnica, JARY VAN DJ, MIKE H,TOBI VIP i PRZYJACIELE, Stacja Paliw Janko, Pani Małgorzata Smoczyńska, Pani Paulina Sarnowska, Cukiernia MIGO, Pan Adrian Kłosowski, Pani Bożena Świdzińska, Pracownia na kółkach, Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, Pani Bernadetta Kolk, BIO Babalscy, Państwo Bożena Grochowalska-Hein i Jerzy Grochowalski, Pan Jacek Kamiński, Pasieka S.Ł Blinkiewicz, Cofresco, KGW Górzno Wybudowanie, KGW Miesiączkowo, KGW Miasto Górzno, KGW Miasta i Gminy Górzno, KGW Zaborowo, Basia, Anielka i Jarek, Pani Beata Rucińska, Pani Justyna Kruszewska, Pani Agnieszka Jasieńska, Pani Ewelina Jankowska, Pani Edyta Wilkanowska, Pani Angelika Rucińska, Pani Joanna Płoska, Pani Aneta Tylicka, Pan Rafał Olszewski, Pan Mikołaj Kmieć, Pani Teresa Fabiańska, jak również do wielu anonimowych darczyńców.

Do zobaczenia za rok!