Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki
GÓRZNO WITA KOLORAMI
Górzno to miasto naturalne, żyjące w symbiozie ze środowiskiem.
POLSKA STOLICA GEOCACHINGU
Ostatnio bardzo popularną atrakcją turystycznyą Górzna i okolic jest geocaching - ogólnoświatowa zabawa “poszukiwania skarbów”.
RAJ DLA AKTYWNYCH
Różnorodna i bardzo rozbudowana baza sportowo – rekreacyjna zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych.
DĄB RZECZYPOSPOLITEJ
Jeden z wielu, z pewnością najważniejszy, pomnik przyrody w Górznieńsko – Lidzbarskim Parku Krajobrazowym.

Wyszukiwarka

Program Czyste Powietrze

Kujawsko-Pomorskie Centrum obsługi inwestora

pomoc dla ukrainy

coronavirus

gospodarka odpadami

gospodarka odpadami

Dyżury aptek

logo profil zaufany

Zawiera tekst: "Kujawsko-pomorska niebieska linia"

Geoportal

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Zawiera tekst: "IV Kongres Dobrzynian Górzno 2 lipca 2021

Niepodlegla Polska

Facebook

Burmistrz Miasta i Gminy Górzno informuje, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie ogłosił nabór wniosków w ramach programu priorytetowego usuwanie folii rolniczej i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej.

W związku z powyższym przeprowadzona zostanie inwentaryzacja ilości odpadów pochodzących z działalności rolniczej znajdujących się na terenie Miasta i Gminy Górzno.

Rolnicy zainteresowani  odbiorem odpadów pochodzących z działalności rolniczej, tj: folii rolniczej, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach oraz typu  Big Bag winni złożyć informację o rodzajach i  ilości posiadanych odpadów na czas złożenia informacji. Formularz znajduje się na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy Górzno - www.gorzno.pl, w Urzędzie Gminy (pok. nr 17) oraz u Sołtysów.

Informację  należy złożyć   w  Urzędzie Miasta i Gminy Górzno, 87-320 Górzno, ul. Rynek 1, pok. nr 17) lub przesłać pocztą na wskazany adres.

Termin składania informacji:   do dnia 17 lutego 2023 r.

Szczegółowe informacje można uzyskać osobiście w Urzędzie Miasta i Gminy Górzno (pok. nr 17), telefonicznie pod nr 56/6448358 bądź mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA! W PRZYPADKU NIEOTRZYMANIA PRZEZ MIASTO I GMINĘ GÓRZNO DOTACJI Z NARODOWEGO FUNDUSZU OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W WARSZAWIE NA,,USUWANIE FOLII ROLNICZYCH I INNYCH ODPADÓW POCHODZĄCYCH Z DZIAŁALNOŚCI ROLNICZEJ" ZADANIE NIE BĘDZIE REALIZOWANE.

Do pobrania:    formularz informacyjny