Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki
GÓRZNO WITA KOLORAMI
Górzno to miasto naturalne, żyjące w symbiozie ze środowiskiem.
POLSKA STOLICA GEOCACHINGU
Ostatnio bardzo popularną atrakcją turystycznyą Górzna i okolic jest geocaching - ogólnoświatowa zabawa “poszukiwania skarbów”.
RAJ DLA AKTYWNYCH
Różnorodna i bardzo rozbudowana baza sportowo – rekreacyjna zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych.
DĄB RZECZYPOSPOLITEJ
Jeden z wielu, z pewnością najważniejszy, pomnik przyrody w Górznieńsko – Lidzbarskim Parku Krajobrazowym.

Wyszukiwarka

Program Czyste Powietrze

Kujawsko-Pomorskie Centrum obsługi inwestora

pomoc dla ukrainy

coronavirus

gospodarka odpadami

gospodarka odpadami

Dyżury aptek

logo profil zaufany

Zawiera tekst: "Kujawsko-pomorska niebieska linia"

Geoportal

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Zawiera tekst: "IV Kongres Dobrzynian Górzno 2 lipca 2021

Niepodlegla Polska

Facebook

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Brodnicy informuje, że  w dniu 24 lutego 2015  roku w godzinach od 8.00 do 14.00 w siedzibie Urzędu Gminy w Górznie organizuje jednodniowy punkt wydawania druków i przyjmowania zeznań podatkowych przez pracowników Urzędu Skarbowego w Brodnicy. W tym dniu podatnicy będą mogli złożyć zeznanie podatkowe PIT za pośrednictwem aplikacje e-Deklaracje. Pomogą im w tym pracownicy Urzędu Skarbowego w Brodnicy. 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego, informacji o dochodach oraz pobranych zaliczkach na podatek dochodowy (PIT-11, PIT-11A, PIT-40, PIT-8C). Podatnicy, którzy będą chcieli skorzystać z ulg podatkowych powinni posiadać także dokumenty, na podstawie których prawo takie im przysługuje. 
    Ponadto w celu przesłania zeznania podatkowego drogą elektroniczną należy także znać kwotę swojego przychodu z zeznania podatkowego za poprzedni rok podatkowy (tj. za rok 2013).
 Wypełnione formularze zeznań PIT mogą być składane także bezpośrednio w siedzibie Urzędu Skarbowego w Brodnicy, ul. Sikorskiego 19,  lub wysyłane listem poleconym za pośrednictwem poczty za opłatą pocztową, lub też przesyłane drogą elektroniczną.
Ponadto Naczelnik Urzędu Skarbowego w Brodnicy informuje, że od 1 kwietnia 2015r. ulega zmianie czas pracy Urzędu. Urząd Skarbowy w Brodnicy będzie czynny w poniedziałki od 7.15 do 18.00 i od wtorku do piątku w godz. od 7.15 do 15.15. W zakresie przyjmowania zeznań rocznych PIT za 2014 rok Urząd Skarbowy w Brodnicy w dniach 29-30  kwietnia 2015  roku będzie czynny w godz. 8 – 18 oraz kasa będzie czynna w godz. 8 – 15. Dodatkowo 7 marca 2015r. (sobota) jest „Dniem Otwartym”, Urząd Skarbowy w Brodnicy będzie czynny w tym dniu  w godz. 7.00 – 15.00.

Dodatkowe Informacje można uzyskać pod numerami telefonów: 56 49 54 738 lub 56 49 54 744.

Naczelnik Urzędu Skarbowego
w Brodnicy
mgr Marek Kryś