Ikonki
Ikonki
Ikonki
Ikonki
GÓRZNO WITA KOLORAMI
Górzno to miasto naturalne, żyjące w symbiozie ze środowiskiem.
POLSKA STOLICA GEOCACHINGU
Ostatnio bardzo popularną atrakcją turystycznyą Górzna i okolic jest geocaching - ogólnoświatowa zabawa “poszukiwania skarbów”.
RAJ DLA AKTYWNYCH
Różnorodna i bardzo rozbudowana baza sportowo – rekreacyjna zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednych.
DĄB RZECZYPOSPOLITEJ
Jeden z wielu, z pewnością najważniejszy, pomnik przyrody w Górznieńsko – Lidzbarskim Parku Krajobrazowym.

Wyszukiwarka

coronavirus

spis rolny 2020 baner

gospodarka odpadami

sisms

energa awarie

Dyżury aptek

logo profil zaufany

Geoportal

Zastrzeganie kart

Zastrzeganie dokumentów

powietrze

Mikroporady

Radio 7 - słuchaj online

Darmowy Program PIT dostarcza firma
PITax.pl Łatwe podatki
 

internetowa gielda rolna

Niepodlegla Polska

Facebook

UWAGA

Informujemy, że z dniem 1 września 2020r.  następuje zmiana wysokości miesięcznej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, więcej informacji w zakładce "Gospodarka odpadami"

 


Informujemy, że do 21 września 2020r. należy wypełnić druk zgłoszenia posiadanego zbiornika bezodpływowego (szamba) lub przydomowej oczyszczalni ścieków i dostarczyć go do Urzędu Miasta i Gminy - więcej informacji w zakładce "Gospodarka odpadami"

Przedstawiamy listę zwycięzców poszczególnych turniejów eliminacyjnych:

Turniej I (17.07.2016) - Zwycięzcy: Sargalski/Wąsiewski

Turniej II (24.07.2016) - Zwycięzcy: Karwowski/Szymański

Turniej III (31.07.2016) - Zwycięzcy:  Więckowski/Kostański

Turniej IV (07.08.2016) - Zwycięzcy: Dudek/Barczewski

Turniej finałowy zostanie rozegrany w dniu 14.08.2016 r. od godz. 11:00

Grupa 1 - mecze rozgrywane na Kąpielisku miejskim

1. Dudek/Barczewski

2. Więckowski/Kostańki

3. Niedbalski/Więckowski - Para od organizatora

Grupa 2 - mecze rozgrywane na terenie rekreacyjnym WISIAŁKI

4. Murawska/Cendrowska - Para od organizatora

5. Sargalski/Wąsiewski

6. Karwowski/Szymański

Terminarz rozgrywek:

11:00 - mecze w grupach

13:30 - Półfinały (zwycięzcy poszczególnych grup) - mecze na kąpielisku miejskim

15:00 - mecz o III miejsce - Kąpielisko

16:00 - mecz o I miejsce - Kąpielisko